فناوری و تلویزیون دیجیتال

دکور ویژه برنامه آسیا ۲۰۱۹، حرفه‌ای و کم نظیر

عنوان بنر

دکور ویژه برنامه آسیا ۲۰۱۹، حرفه‌ای و کم نظیر

برنامه ویژه جام ملت‌های آسیا 2019 در حالی این شب ها پخش‌ می‌شود که نکاتی جالب در آن دیده می شود. در ادامه مطلب همراه ما باشید

اولین نکته‌ای که جلب توجه می‌کند دکور ویژه‌ای است که برای اولین بار در صدا و سیما با این حجم از ویدئو وال‌های غول پیکر و ال‌ای‌دی‌های پرتعداد طراحی شده و فضای بسیار خوبی برای ارائه محتوای برنامه به بهترین شکل ممکن ایجاد کرده است. 

استودیو۱۴

 

محتوایی که به دلیل مدیوم آسیایی و ویژه بودن شرایط کشورها مثل کم بودن تصاویر باکیفیت یا محدودیت‌هایی به این شکل با سختی خیلی زیاد آماده شده اما خوشبختانه با بهترین کیفیت ممکن روی آنتن خواهد رفت و در طول مسابقات این موضوع به طور کامل مشخص خواهد شد.

بررسی شرایط اجتماعی کشورها، آیتم‌های معرفی ویژه برای معرفی آن‌ها با گرافیک‌هایی که قطعا اولین بار با این کیفیت در برنامه‌های ورزشی صدا و سیما می‌بینید حاکی این نکته مهم است که تیم با حرفه‌ای و با برنامه پشت آن قرار دارد. 

بررسی فنی تیم‌ها و مسابقات، آیتم‌های نوستالژیک جذاب و سوژه‌های متفاوتی که تبدیل به آیتم‌های دیدنی شده‌اند و خیلی از چیزهای دیگه، اتفاقاتی هست که در طول مسابقات با آنها مواجه خواهید شد.

 

یکی دیگر از موضوعاتی که تیم برنامه‌ساز آسیا 2019 اهمیت ویژه‌ای برای آ قائل شده، گرافیک برنامه می‌باشد. تیتراژ، ووله‌ها، تیزرها، موشن گرافی‌ها، اینفوگرافی‌ها و تمام المان‌های گرافیکی برنامه 100 درصد تولیدی و اختصاصی می باشند و تک‌تک‌شان توسط جوان‌های متخصص صدا و سیما ساخته شده‌اند. 

این المان‌ها که با الهام از المان‌های گرافیکی مسابقات تهیه شده در آیتم‌ها و گزارش‌های مختلف استفاده می‌شوند. این المان‌ها همچنین به زیباتر شدن استودیوی برنامه نیز کمک می‌کنند. تمام عوامل زیر نظر نیروهای زبده و باتجربه مدیریت می‌شوند.

اعزام تیم کامل پوشش خبری به محل برگزاری مسابقات، امکان تولید گزارش‌ها و آیتم‌های اختصاصی از اردوی تیم ملی و مسابقات را هم فراهم کرده است. خبرنگار اعزامی آسیا 2019 به این مسابقات هر شب در ارتباط زنده تصویری با استودیوی برنامه، جدیدترین اخبار و اتفاقات جام ملت‌ها را به صورت زنده اعلام می‌کند تا هیچ چیزی از این مسابقات ناگفته باقی نماند.

مسئول تولید این برنامه در این باره می‌گوید: «تیم تولید برنامه آسیا 2019 که از هفته‌ها پیش در حال تهیه مقدمات تولید این برنامه می‌باشند، باوجود سختی‌ها و مشکلات فنی پرتعداد، تمام تلاش خود را به کار بسته‌ که بهترین برنامه را برای مردم ایران تولید کنند و خستگی عوامل پرتعداد ما، انشاا... با قهرمانی تیم‌ملی در این تورنمنت به بهترین شکل ممکن به در خواهد شد.»

لایک : 1
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite