فناوری و تلویزیون دیجیتال

کمبود شبکه ورزش۲ با \"عصرجدید\" بیشتر حس می‌شود

عنوان بنر

کمبود شبکه ورزش۲ با "عصرجدید" بیشتر حس می‌شود

مسابقه بزرگ استعدادیابی شبکه سه بنام عصر جدید روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

این برنامه که نسخه ایرانی مسابقه های مشهور بین المللی است، دقیقا شب‌هایی روانه آنتن می‌شود که مسابقات فوتبال اروپایی برگزار می‌شود و شبکه سه به نوبه خودش حداقل تا تابستان و بعد آن فصل دوم این برنامه، نمی تواند مسابقه‌ای را پخش کند.

 

درحال حاضر چاره‌ای نمی‌توان برای آن درنظر داشت چراکه نمیتوان برنامه‌ای که درحال ساخت است را بخاطر فوتبال متوقف کرد! نمیتوان هم به #شبکه_نسیم منتقل کرد چراکه اساساً این برند متعلق به شبکه سه است و اگر نیز میشد، کنداکتور شلوغ شبکه نسیم این اجازه را نمی‌داد.

اما راهکار بلندمدت برای علاقمندان ورزش و فوتبال، راه اندازی نسخه دوم شبکه ورزش سیماست تا از حجم هجمه‌ها علیه شبکه سه و مدیریتش کاسته شود. این راه برون رفت از وضعیت فعلی اگرچه سریع نیست، اما اوضاع را بمراتب برای علاقمندان ورزش که کم نیز نیستند، بهتر می‌کند.

ما بعنوان رسانه خبری و تحلیلی تلویزیون، این مطالبه و درخواست شبکه ورزش۲ را حق مردم ایران دانسته و تا حد توان خود، به یاری آن‌ها خواهیم پرداخت. از رسانه های محترم همکار و غیرهمکار نیز درخواست میکنیم تا با ایجاد کمپین‌هایی، درخواست های خود را [علناً] به گوش مسئولین صداوسیما برسانند.

ما در روزهای آینده‌ نظرسنجی در این خصوص ایجاد کرده و اگر نتیجه مثبت بود از طریق راه‌هایی که ما اعلام‌ ‌می‌کنیم درخواست های خود را محترمانه اعلام خواهیم نمود.

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نظرات برای این مطلب
  • 1398/05/29 - 21:54
    استاد فعلا شبکه ۲ ورزش نمیخوایم همین شبکه ورزش فعلی رو فول اچ دی کنند بقیش پیش کش.
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite