فناوری و تلویزیون دیجیتال

شبکه افق در آستانه تعطیلی قرار دارد؟

عنوان بنر

شبکه افق در آستانه تعطیلی قرار دارد؟

شبکه افق، شبکه‌ای که به گفتمان انقلاب اسلامی مشهور بود این روزها حال و احوال خوشی ندارد. افق هشتم اسفند ۱۳۹۳ افتتاح رسمی شده بود و حالا پس از چهار سال بنظر می‌رسد در آستانه تعطیلی و منحل شدن پیش می‌رود.

افق در ابتدای فعالیتش سروصدای زیادی به پا کرد. از ساخت و دوبله چند سریال بصورت اختصاصی تا تولید مستندمسابقه های جدید. 

اما حالا این شبکه حرفی برای گفتن ندارد. دیگر خبری از سریا‌ل‌های جدید نیست و این شبکه هم به مانند سایرشبکه‌ها به بازپخش و تکرار سریال‌های دیگر شبکه ها روی اورده است. مستندهای تولیدی بشدت کاهش پیدا کردند و استودیوهای تولید دراختیار سایر شبکه‌ها قرار گرفته‌اند.برنامه‌هایی که در افق برند شده بودند مانند برنامه"عصر" نادر طالب زاده هم حالا برای پخش ابتدا در شبکه یک پخش می‌شود. و مثال های بسیاری از این دست

 

همه این‌ها به این ختم می‌شود که افق کم آورده است. اگرچه موسسه رسانه‌ای 'اوج" در پشت راه اندازی این شبکه و پشتیبانی از او بود اما حال می بینیم "اوج" نیز پشت افق را خالی کرده و این موسسه رسانه‌ای برای سایر شبکه‌ها درحال تولید محتواست.

همه این‌ها دست به دست هم داده تا شبکه افق به کم بیننده ترین شبکه تلویزیون تبدیل شود و با توجه به روند برنامه‌ها، انحلال شبکه افق دوراز ذهن نیست.

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نظرات برای این مطلب
  • 1397/11/29 - 17:15
    به کوری چشم دشمنان انقلاب ان شاءالله برنامه های این شبکه انقلابی با قدرت ادامه مییابد.
  • 1397/11/29 - 14:54
    با سلام،خدا کند که تعطیل شود،شبکه های افق سیما و presstv در فرستنده های دوم کشور واقعا شبکه های با حداقل بیننده می باشند،اگر به جای این دو شبکه شبکه ی ورزش HD گردد یا شبکه تماشا در فرستنده ها دوم قرار گیرد،یا شبکه تماشا با فرمت SD و شبکه امید قرار گیرد مطمئنا خیلی بهتر خواهد بود.
    امیدورایم نظر سنجی هایی نیز در کانال تلگرامی قرار دهید و منعکس کنید به مسؤلین امر در سازمان صداوسیما که دو شبکه افق و پرس را حذف نموده و به جای آن شبکه تماشا را سراسری کنند یا شبکه ورزش را HD کنند. با تشکر فراوان
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite