فناوری و تلویزیون دیجیتال

فیلم های شاد تلویزیون در یکشنبه

عنوان بنر

فیلم های شاد تلویزیون در یکشنبه

برای تعطیلی روز نیمه شعبان (یک‌شنبه)، شبکه‌های تلویزیونی، پخش چندین فیلم سینمایی ایرانی و خارجی را که بیشتر کمدی و اکشن هستند، در نظر گرفته است.

 

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پایتخت ۲»، «خانواده بی نظیر ۲»، «خجالت نکش»، «شاهزاده روم»، «عملیات نجات عروسک»، «پرستار تصادفی»، «لونه زنبور»، «جانی دوباره بر می گردد»، «کاراگاه کونان»، «تاکسی ۵»، «گره گشا»، «فیلشاه» و «سفر یک فیل»، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت، مصادف با نیمه شعبان و روز میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

 

شبکه یک سیما

 

فیلم تلویزیونی «پایتخت ۲» به کارگردانی سیروس مقدم، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت​ ساعت ۱۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ارسطو کامیون خودش را که پس از یک تصادف شدید آسیب دیده تعمیر می‌کند و طبق رسم و رسوم مردم شمال باید برای این کامیون یک خروس سیاه بکشد. نقی به دنبال خرید خروس سیاه می‌رود، اما خروسی پیدا نمی‌کند. در ادامه نقی قرار است یک گنبد و گلدسته را از مازندران به تهران و به روستایی در قشم ببرد. این گنبد و گلدسته‌ها به سفارش یکی از اهالی قشم ساخته شده و باید تا آنجا حمل شود. در طول مسیر هر بار که این کامیون به شهری می‌رسد، مردم شهر به استقبال و زیارت این کامیون می‌آیند همچنین در طول سفر اتفاقات مختلفی برای خانواده معمولی پیش می‌آید.»

 

محسن تنابنده، ریما رامین فر، علیرضا خمسه و احمد مهران‌فر در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

 

*************************************

 

فیلم سینمایی «خانواده بی نظیر ۲» به کارگردانی یوجی یامادا، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

در خلاصه داستان این فیلم با بازی ایزائو هاشی زومه، کازوکو یوشی یوکی و ماساهیکو نی شی مورا آمده است: «شوزو پدربزرگ خانواده به دلیل سن بالا با بی‌احتیاطی رانندگی می‌کند و فرزندانش نگران حال او هستند. همسرش برای دیدن شفق قطبی به همراه دوستانش راهی شمال اروپا می‌شود. شوزو که برای انجام کاری باید مسافت طولانی رانندگی کند از خانم کایو که از دوستان خانوادگی آنهاست می‌خواهد تا در نبود همسرش در ماشین همراه او باشد و در رانندگی به او کمک کند. در یک خیابان، پیرمردی که نگهبان یک شرکت ساخت و ساز است جلوی آنها را گرفته و از آنها می‌خواهد تا تغییر مسیر دهند چون کمی جلوتر کارگران شرکت مشغول ساخت و ساز هستند. شوزو بلافاصله پیرمرد نگهبان را می‌شناسد. پیرمرد، دوست دوران مدرسه او گینه پی ماروتا است. شوزو از دیدن گینه در این شرایط بسیار متعجب می‌شود زیرا ...»

 

شبکه دو سیما

 

فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

این فیلم داستان زندگی زن و شوهری را روایت می‌کند که با داشتن پسر و عروس، در سن میان‌سالی بچه‌دار می‌شوند. این اتفاقی است که در روستایی کوچک می‌افتد که هیچ چیز از دید اهالی آن پنهان نمی‌ماند...

 

احمد مهران‌فر، شبنم مقدمی، الناز حبیبی و شهره لرستانی در فیلم سینمایی «خجالت نکش» هنرنمایی کرده‌اند.

 

*************************************

 

انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ‌۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

«شاهزاده روم»، داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی پاکدامن مسیحی به نام ملیکا را روایت می‌کند که از تبار پدر، از نوادگان یشوعا، وصی حضرت عیسی و از تبار، مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانو به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند و ...

 

*************************************

 

فیلم سینمایی «عملیات نجات عروسک» به کارگردانی جولین ارو، فیلیپ مکلن، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ‌۱۷:۳۰از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی کَد مراد، مالیک بِن تالها و رومین لانکری خواهیم دید: «توسانت مرد جوانی است که در قسمت چرخ دستی های یک فرودگاه مشغول به کار است. روزی به همراه دوستش الکس، یک اطلاعیه مبنی بر گم شدن عروسکی پارچه‌ای می بینند که صاحبش در ازای یافتن آن، حاضر به پرداخت مژدگانی است. توسانت در ابتدا سعی می‌کند با خرید یک عروسک و جا زدن آن به جای عروسک اصلی، مژدگانی را دریافت نماید. اما میشل، که مردی خانواده دار بوده و عروسک متعلق به دختر خردسالش است، متوجه می‌شود و هیچ پولی به توسانت نمی‌دهد. اما توسانت که حاضر به دست کشیدن از مژدگانی نیست...»

 

*************************************

 

فیلم سینمایی «پرستار تصادفی» به کارگردانی ماتیاس شوِیگِر، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی ماتیاس شوِیگِر، میلان پِسکِل و پائولا هارتمان خواهیم دید: «کلمنس سازنده‌ای موفق و ثروتمند است که کل منطقه‌ای کوچک را خریداری کرده و قصد دارد در آنجا مجتمعی تجاری بسازد. رولف و سایر ساکنان این منطقه مایل به تخیله ملک‌شان نیستند و نمی‌خواهند اجتماع کوچک‌شان را از دست بدهند. وینه و تئو فرزندان کلمنس هستند که بعد از مرگ مادرشان، برای اعتراض به مشغله زیاد پدرشان، پرستاران زیادی را فراری داده‌اند. روزی رولف برای دعوا به کلمنس راهی عمارت او می‌شود اما کلمنس او را با پرستار جدید اشتباه گرفته و او را استخدام می‌کند. بچه مجددا شروع به ناسازگاری به رولف به عنوان پرستار جدید می‌کنند اما رولف که می‌خواهد کلمنس را برای توقف ساخت و ساز راضی کند، در مقابل بچه‌ها مقاومت کرده و ...»

 

شبکه سه سیما

 

فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم خواهیم دید: «صابر و مرتضی دو پسرخاله هستند که در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه که پدر صابر از مهتاب می دزدد وارد دردسر می‌شوند و مجبور به پنهان کردن آن می‌شوند و مهتاب و برادرش، پدر صابر را می‌کشند. صابر و مرتضی برای مراسم تدفین پدر صابر به شهرستان می‌آیند ولی بعداز ۱۰ روز به تهران برمی‌گردند و متوجه وجود مهتاب می‌شوند و ناچارند محموله دزدی پدر صابر که ارزش ۳۰ میلیاردی دارد را مخفی کنند. آنها وارد خانه‌ای می شوند و این گنج را در آن‌جا پنهان می‌کنند. آنها وقتی برای برداشتن گنج به آن جا برمی‌گردند، می‌فهمند آنجا تبدیل به کلانتری شده وآن‌ها فقط یک راه برای ورود به کلانتری دارند و آن هم این است که خود را سرباز جلوه دهند که ...»

 

محسن کیایی، پژمان جمشیدی، هومن برق‌نورد، بهاره کیان‌افشار، پیام احمدی‌نیا و رعنا آزادی‌ور در فیلم سینمایی «لونه زنبور» هنرنمایی کرده‌اند.

 

*************************************

 

فیلم سینمایی «جانی دوباره بر می‌گردد» به کارگردانی دیوید کر، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی روآن اَتکینسون، بن میلر و اُلگا کریلنکو خواهیم دید: «بعد از دریافت تهدیدات سایبری توسط دولت انگلیس، سازمان ام آی ۷، مامورین قدیمی و منفصل خود را باز به خدمت فرا می‌خواند تا از محل این تهدیدات اطلاع یافته و آن را بر طرف کنند. در این مسیر، جانی انگلیش و همکار سابقش به خدمت فرا خوانده می‌شوند. جانی به جنوب فرانسه می‌رود، جایی که تهدیدات از آنجا شروع شده، آنها قایقی تفریحی به نام دات را پیدا می‌کنند که همه سرورها بر روی آن سوار است. جانی و همکارش قصد نفوذ به قایق را دارند که با یک جاسوس روس به نام اوفلیا برخورد کرده و...»

 

شبکه پنج سیما

 

انیمیشن سینمایی «کاراگاه کونان» به کارگردانی یوزورو تاچی واکا، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

در خلاصه داستان فیلم با بازی تورو فارایا، میگومی هایاشابارا، ریکیا کویاما و کیچی اگاتا آمده است: «در یک مرکز تفریحی که روز افتتاحش است یک انفجار رخ می دهد که پلیس به دنبال عاملین بمب گذاری است ولی هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند، یک کاراگاه جوان به نام کونان نیز به دنبال حل این مسئله است که بالاخره موفق می‌شود با هوش بالایی که دارد عاملین را پیدا کرده اما ...»

 

*************************************

 

فیلم سینمایی «تاکسی ۵» به کارگردانی فرانک گاستامبید، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی فرانک گاستامبید، مالیک بنتالها و برنارد فارسی خواهیم دید: «سیلوا مارو پلیسی است که هر وقت یک مجرم را دستگیر می‌کند و می‌خواهد او را به مرکز پلیس ببرد با سرعت سرسام آوری رانندگی می‌کند که باعث می‌شود تمام مجرمین اعتراف کنند و به خاطر همین از پاریس به مارسی منتقل می‌شود. در ایستگاه پلیسی که سیلوا منتقل شده است، یک عده پلیس‌های نا کارآمد خدمت می‌کنند. سیلوا با یک سابقه‌دار به نام ادی که دستگیر شده قرار می‌گذارد که در صورتی که در پیدا کردن یک تاکسی تقویت شده او را کمک کند، خلافش را نادیده بگیرد و بعد هم با هم به دنبال پیدا کردن سارقین ایتالیایی می‌روند و ...

 

شبکه شما

 

فیلم تلویزیونی «گره گشا» به کارگردانی مجیدعکاف‌زاده و سیدحسن حسینی، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «چند روزی به برپایی جشن نیمه شعبان توسط بچه‌های مدرسه و معلمان و مدیر مدرسه باقی نمانده است. همزمان با پیگیری و تلاش چند تن از بچه‌ها برای تمرین اجرای نمایش در روز جشن و اختلافشان بر سر انتخاب متن نمایشنامه، شاهد چند داستان فرعی دیگر نیز هستیم؛ از جمله کارگری که برای تامین جهزیه دخترش توان مالی کافی را ندارد، دعوت معلمان از دو هنرمند محبوب برای شرکت در جشن و نگرانی یکی از اهالی در باب بنای مسجد که احتیاج به مرمت جدی دارد. با ورود روحانی به داستان و تاثیر سخنرانی او در باب پرداخت زکات، مشکل بازسازی مرمت مسجد حل می‌شود. کارگر مستاصل هم از طریق پول زکات و ...»

 

عبدالله محمد بیکیان، حسن سیادتی، صفرعلی پروردگاری و جهانبخش سلطانی در فیلم تلویزیونی «گره گشا» بازی کرده‌اند.

 

شبکه کودک

 

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

 

داستان این انیمیشن در جنگل آفریقاست که رئیس کل فیل‌ها در جنگل فرزندی به دنیا می‌آورد که همه این فرزند را به عنوان جانشین رئیس گله می‌دانند. اسم فرزند او شادفیل است اما برخلاف فکر همه، شادفیل بسیار خنگ است و چیزی حالیش نمی‌شود و همیشه جلوی دست و پا است و به خاطر این‌که هیکلش بزرگ است، همه جا را خراب می‌کند و باعث می‌شود آنجا از بین برود. شادفیل بزرگ شده است اما نمی‌توان به او به عنوان جانشین نگاه کرد زیرا در کارش اقتدار و سیاست ندارد. زمانی که او بزرگ می‌شود، به خاطر هیکل بزرگ و تنومندش به لشگری از فیل‌ها می‌پیوندد که ...

 

شبکه امید

 

فیلم سینمایی «سفر یک فیل» به کارگردانی ریچارد بودینگتون، یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

در این فیلم خواهیم دید: «پسری کانادایی که به آفریقای جنوبی سفر می‌کند تا از جنگل و فیل‌هایش دیدن کند. درآنجا متوجه دزدیدن عاج فیل‌ها و کشتن آنها می‌شود و ...»

مطالب مرتبط:
لایک : 5
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite