فناوری و تلویزیون دیجیتال

تکذیب احتمال انصراف آقاخانی از ساخت «نون.خ»/ با جدیت جلو می‌رویم

عنوان بنر

تکذیب احتمال انصراف آقاخانی از ساخت «نون.خ»/ با جدیت جلو می‌رویم

تهیه‌کننده سریال «نون.خ» ضمن تکذیب خبرهای منتشرشده درباره احتمال کناره‌گیری سعید آقاخانی از ادامه تولید «نون.خ» تأکید کرد آقاخانی باجدیت روی فیلمنامه و روند تولید سریال نظارت دارد.

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» درباره اظهاراتی که روز گذشته به نقل از سعید آقاخانی در فضای مجازی منتشر و منجر به شکل‌گیری شایعه احتمال انصراف این کارگردان از تولید فصل دوم سریال «نون. خ» شده بود،  گفت: پیرو انتشار این اظهارات من با سعید آقاخانی صحبت کردم، او تعجب کرد که چرا مواضعش اینگونه منعکس شده است. آقاخانی به طور جدی و محکم کارش را انجام می‌دهد و روی متن‌هایی که نوشته می‌شود نظارت دارد. به زودی هم به صورت جدی‌تر پیش تولید را شروع می‌کنیم و خیلی امیدوار هستیم اواخر شهریور کار را کلید بزنیم.

فرجی تأکید کرد: سعید آقاخانی در حال حاضر کار پروژه را پیش می‌برد و سریال «نون. خ» با نظارت او جلو می‌رود، بازبینی و انتخاب لوکیشن‌ها هم در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: نگارش سریال در حال انجام است و آقاخانی با نویسنده جلساتی برگزار می‌کند، ان شالله به زودی پنج قسمت اول فیلمنامه سریال هم کامل می‌شود و به طور جدی از بازیگران هم دعوت می کنیم.

 

تهیه‌کننده «نون. خ» در پایان در واکنش به نبود بودجه از طرف تلویزیون برای شروع پروژه‌ها اظهار کرد: مدیران شبکه مدام پیگیر سریال هستند و کار را دنبال می‌کنند و نسبت به تولید سری دوم دغدغه دارند. خود من به اتفاق آقای آقاخانی جلسانی را با مدیرگروه و مدیر شبکه داشته‌ایم و درباره محتوا و موضوع صحبت کرده‌ایم. 

منبع مهر

 

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite