فناوری و تلویزیون دیجیتال

مدیر شبکه یک: مطالبه برای ساخت سریال‌های طنز به‌حق است

عنوان بنر

مدیر شبکه یک: مطالبه برای ساخت سریال‌های طنز به‌حق است

مجید زین‌العابدین ضمن به تأیید مطالبه مردم برای گسترش تولیدات طنز در حوزه سریال‌سازی، از دشواری ساخت آثار مناسب در این زمینه به‌جهت سخت‌پسندتر شدن مخاطبان تلویزیون گفت.

 

مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما درباره اینکه چقدر قرار است این شبکه به عنوان شبکه ملی و سراسری به سمت سریال‌های طنز برود و از سریال‌های تلخ و ملتهب دوری کند، بیان کرد: ما حتماً تمرکز بیشتری خواهیم داشت که تولید سریال‌های طنز بیشتر شود البته من موافق این نیستم که گفته شود شبکه یک در این مدت سریال طنز نداشته است.

 

وی با اشاره به دو سریال طنز شبکه یک از ابتدای سال تاکنون یادآور شد: ما از ابتدای امسال سریال‌های «نون.خ» و «دنگ و فنگ روزگار» را داشته‌ایم و برای سال آینده هم فصل جدید «پایتخت» و فصل جدید «نون.خ» را خواهیم داشت. سریال «زیرهمکف» هم در حال آماده شدن است.

 

*مطالبه به‌حق مردم و رسانه‌ها برای «طنز»

زین‌العابدین اضافه کرد: یکی دو سریال دیگر هم قرار است به تولید برسد و به توافقاتی هم رسیده‌ایم. با این حال اینکه مطالبه مردم و انتظار شما رسانه‌ها ساخت و افزایش سریال‌های طنز باشد حتماً درست است و حتی توقع خود ما هم همین است که طنز را گسترش دهیم.

 

مدیر شبکه یک با اشاره به سختی ساخت اثار نمایشی طنز در دوره کنونی عنوان کرد: باید سریال‌های غنی و مستحکمی را برای طنز تصویب کنیم چون مردم سخت‌پسند شده‌اند و هر طنزی را نمی‌پسندند. وقتی برخی طنزها ساخته می‌شود مردم را نمی‌خنداند و از این حیث تولید کارهای طنز سخت‌تر شده است.

 

*ملاک استقبال از برنامه‌ها «تلویزیون» است نه «تلوبیون»

زین‌العابدین همچنین در واکنش به اینکه بین استقبال از برخی از آثار و میزان مخاطب اعلام شده از طرف مردم برای سریال‌ها تناقض وجود دارد با رد این گزاره اظهار کرد: مرکز تحقیقات سازمان کاملاً علمی و دقیق کار می‌کند اتفاقاً اشتباهی رخ می‌دهد که برخی تهیه کنندگان و مدیران به غلط تعداد بازدیدها و ویوهای تلوبیون را مرجع قرار می‌دهند که ممکن است محل تامل باشد اما جامعیت و منطقی علمی ندارد چون عدد دقیقی نیست.

 

وی تأکید کرد: می‌توان از کسانیکه در این حوزه تحقیق و پژوهش می‌کنند، پرسید که چقدر منابعی مثل «تلوبیون» مورد تایید است. از طرف دیگر «تلوبیون» برای کسانی است که شرایط تماشای آنتن را ندارند و برای ما آمار تماشای تلویزیون ملاک قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نظرات برای این مطلب
  • 1398/05/02 - 14:05
    نظر شما درباره استفاده شبکه تهران یا همان شبکه پنج سپیما فعلی از لو گو شبکه تهران سابق استفاده کند چیست
  • 1398/05/01 - 20:08
    لطفا لینک گروه چت رو هم در بیو کانال و سایت بزارید
  • 1398/05/01 - 14:08
    شبکه یک از کی اچ دی می شود
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite