فناوری و تلویزیون دیجیتال

آغاز قسمت نهایی «کودک شو» از جمعه/ فصل جدید از نوروز ۹۹ پخش خواهد شد

عنوان بنر

آغاز قسمت نهایی «کودک شو» از جمعه/ فصل جدید از نوروز ۹۹ پخش خواهد شد

برنامه «کودک شو» به روزهای پایانی تولید و پخش نزدیک می‌شود.

برنامه «کودک شو» در فصل سوم خود شاهد حضور ۹۶ خانواده به عنوان شرکت‌کننده بود که ۲۴ خانواده از بین آنها با کسب آرای مردمی به مرحله پایانی رسیدند.

 

بر همین اساس قرعه‌کشی بین این خانواده‌ها در دکور جدید طراحی شده آن برگزار شد تا هر خانواده رقیب مستقیم خود در مرحله پایانی را شناخته و به رقابت رودرو بپردازد، که در آیین این مراسم محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم حضور یافت.

 

در این بازدید که مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید نسیم، امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی و تامین برنامه شبکه نمایش و مهدی توکلی‌زاده مدیر تامین برنامه نسیم احسانی را همراهی می‌کردند، مرحله قرعه‌کشی با حضور خانواده‌ها ضبط شد.

 

محمد احسانی در این بازدید به گفتگو با عوامل سازنده این برنامه پرداخت و ضمن اشاره به جایگاه شبکه نسیم در بین خانواده‌ها، کودک شو را یکی از برنامه‌های موثر در راستای تقویت مهارت‌های زندگی سالم و کیفیت ارتباط موثر با فرزندان دانست.

 

وی با یادآوری نکات آموزنده این مجموعه برنامه‌ها، حمایت از کالای ایرانی را نیز یکی دیگر از اهداف آن برشمرد.

 

احسانی همچنین خطاب به گروه برنامه‌ساز گفت: پس از پایان این فصل در یک بازه زمانی به استراحت پرداخته و ضمن استفاده از ظرفیت‌های اتاق فکر و نیز برنامه‌ریزی موثر، فصل‌های پخش شده را آسیب‌شناسی کرده و فصل جدید کودک شو را که برای ابتدای سال ۹۹ برنامه ریزی شده با قدرت بیشتری شروع و آماده کنند.

 

در ادامه رضا نصیری شهرضایی، یکی از تهیه‌کنندگان کودک شو به تشریح جزییات بخش‌های نهایی و رقابت شرکت‌کنندگان پرداخت و افزود: دکور جدیدی برای این بخش طراحی، اجرا و نصب شده که رقابت نهایی نیز در این دکور و فضا که براساس تنوع و خاصیت های بخش نهایی پیاده سازی شده است ضبط می‌شود.

 

نصیری با اشاره به اینکه در این بخش‌ها قسمت اتاق کودک حذف نشده است چرا که حذف آن منجر به حذف نقش کودک در رقابت می‌شود، افزود: خانواده ها براساس قرعه کشی به صورت دوبه دو در مسابقاتی هیجانی و سرگرم‌کننده به رقابت با یکدیگر پرداخته که یکی از آنها با کسب امتیاز به مرحله بعد صعود کرده و در نهایت پس از ۲۲ برنامه برنده نهایی این فصل معرفی و برنده جایزه نخست کودک شو خواهد شد.

 

«کودک شو» از شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳ و روزهای جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود و شروع پخش قسمت‌های نهایی از روز جمعه (۱۱ مرداد ماه) خواهد بود .

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite