فناوری و تلویزیون دیجیتال

مدیر مرکز تولیدوفنی سیما: بحمدالله از تکنولوژی دنیا عقب نیستیم!

عنوان بنر

مدیر مرکز تولیدوفنی سیما: بحمدالله از تکنولوژی دنیا عقب نیستیم!

عظیمی، مدیر مرکز تولید و فنی سیما در پاسخ به این سوال که چقدر تجهیزات این مرکز به روز است، گفت: مرکز تولید و فنی سیما از دو اداره فنی و تولید تشکیل می شود. اداره کل فنی واحد رپرتاژ ۱۴ واحد سیار دارد که پنج واحد SD و مابقیشان HD هستند و به پوشش رویدادهایی همچون مسابقات فوتبال و برنامه های مناسبتی مثل برنامه های محرم و صفر می پردازند. به زودی هم با خرید دو واحد HD جدید به امکانات ما اضافه خواهد شد. در همین بخش ما دارای ۱۵استودیو هستیم که در برنامه های مختلف از آنها استفاده می شود.

 

عظیمی ادامه داد: در اداره تولید حمایت از تولید و نمایش برنامه ها و آثار نمایشی انجام می شود. برنامه هایی مانند ستاره ساز، فرمول یک و سلام صبح بخیر و یا سریال هایی مانند سریال جشن سربرون و حکایت‌های کمال با حمایت این بخش تولید شده و یا در دست تولید هستند.

 

مدیر مرکز تولید و فنی سیما افزود: ما حرکت خوبی را شروع کرده ایم و مطابق آماری که دادم پخش برخی از استودیوهای ما HD است؛ در حوزه رپرتاژ هم می توانیم بگوییم که تقریبا پنجاه درصد از واحدهای سیار ما HD هستند. به حمدالله از تکنولوژی دنیا عقب نیستیم.

 

*برای مقابله با تحریم از توان داخلی حمایت می کنیم

عظیمی در ادامه در پاسخ به این سوال که چه مقدار تحریم توانسته بر روی این به روز رسانی تاثیر منفی بگذارد، بیان داشت: در حوزه توان داخلی با حمایتی که سازمان از بخش خصوصی و شرکت هایی که با ما همکاری دارند حرکت های خوبی را شاهد هستیم که می توانند در حرکت رو به رشد سازمان به ما کمک کنند.

 

منبع: خبرگزاری موج نیوز

مطالب مرتبط:
لایک : 4
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite