فناوری و تلویزیون دیجیتال

وبسایت تخصصی فناوری و تلویزیون دیجیتال , اخبار روز صدا و سیما

عنوان بنر

جدول پخش فیلم های سینمایی شبکه 3 در نوروز 99

جدول پخش فیلم های سینمایی شبکه 3 در نوروز 99

 

 

 

جدول پخش فیلم های سینمایی شبکه 2 در نوروز 99

 

 

جدول پخش فیلم های سینمایی شبکه 2 در نوروز 99

 

هر روز ساعت 17

 

فیلم های نوروز 99

ساعت پخش فیلم های نوروزی تلویزیون

نوروز 99

 

سریال های شبکه تماشا در نوروز 99

 

 شبکه تماشا با فرا رسیدن نوروز ۹۹ سریال‌های نوروزی «گسل، نیل در خون، پایتخت ۶» را در نظر گرفته است همچنین سریال‌های «آچمز»، «لیسانسه ها»، «سرقت پول»، «فرار از زندان» طبق روال قبلی از این شبکه پخش می‌شود.

 

گسل
مجموعه تلویزیونی «گسل» به کارگردانی علیرضا بذر افشان و تهیه کنندگی محسن چگینی محصول ۱۳۹۶ است که از اول فروردین ماه ساعت ۱۷ از این شبکه پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آن آمده است که:
محسن اعتبار (بیژن امکانیان) معاون وزیر منابع و انرژی‌های پاک (معادل وزارت نیرو) در پی رسوایی مربوط به سد کوروچ، داوطلبانه از سمت خود استعفا می‌کند، اما در این بین به ناگاه متوجه توطئه‌ای بزرگ می‌شود و بازیگرانی از جمله بیژن امکانیان، سام درخشانی، ستاره حسینی، فلور نظری و ... در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

پایتخت ۶

مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» به کارگردانی سیروس مقدم در ایام نوروز از شبکه یک پخش می‌شود و در ساعت ۲۴ از شبکه «تماشا»  روی آنتن می‌رود.

در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل به ایفای نقش پرداخته اند.

نیل در خون

سریال تاریخی «نیل در خون» به کارگردانی شوقی الماجری و به تهیه کنندگی هلال ارناووط از اول فروردین ماه ساعت ۱۹ از شبکه تماشا پخش خواهد شد و به جریان حمله ناپلئون به مصر و مجاهدت‌ها و مقاومت‌های مردم این سرزمین در برابر اشغال کشورشان به دست استعمارگران فرانسوی می‌پردازد.

بازیگرانی همچون لیلی علوی، شریف سلامت و فرح یوسف در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

لازم به ذکر است سریال «آچمز» ساعت ۲۰، سریال «لیسانسه‌ها» دو ساعت ۲۱، سریال «سرقت پول» ساعت ۲۲ و سریال «فرار از زندان» ساعت ۲۳ طبق روال پیشین از این شبکه پیشکش نگاه بینندگان می‌شود.

فیلم های سینمایی شبکه 4 در نوروز 99

شبکه چهار سیما برای نوروز ۹۹، شانزده فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و جهان را برای مخاطبان پخش می‌کند.

 


به گزارش از  روابط عمومی شبکه چهار سیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما برای نوروز ۹۹، ۱۶ فیلم از آثار برتر سینمای ایران و جهان را در ژانرهای کمدی، خانوادگی،حادثه‌ای، علمی و تخیلی و ... به مخاطبان عرضه می‌کند. 

در ادامه اطلاعات و خلاصه فیلم های نورورزی شبکه چهار سیما آمده است. ترتیب پخش فیلم‌ها و ساعت پخش آن در خبرهای تکمیلی تر اعلام می‌شود.

برنامه های شبکه نسیم در نوروز 99

 

  به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، این شبکه با فرا رسیدن نوروز ۹۹ برنامه‌های جذاب و مفرحی همچون دورهمی، کودک شو، هوش برتر، شکرستان، ویتامین خ، نمای رادیو و نسیم آوا را برای این ایام تدارک دیده است.

 

 

 

دورهمی

برنامه ترکیبی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که با دعوت از میهمانان و چهره‌های مختلف هر شب از اول فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود و باز پخش آن در ساعات ۰۶:۰۰، ۱۱:۰۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد خواهد بود.

مسابقه هوش برتر

سری دهم مسابقه هوش برتر به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی با اجرای افشین زی نوری بر پایه بازی‌های شنیداری، دیداری، هوش و قدرت ذهنی افراد است که به چالش کشیده می‌شوند. این برنامه هر شب از روز سه شنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۹ پخش شده و باز پخش آن در ساعات ۰۳:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

ویتامین خ

برنامه ترکیبی «ویتامین خ» به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین کرم یزدی، شوخی با مسائل اجتماعی با آیتم‌های نوروزی جذاب مانند مسابقه خیابانی، ضرب المثل و کلیپ‌های طنز هرشب ساعت ۲۰ پخش و در ساعات ۰۲:۳۰، ۰۹:۰۰ و ۱۴:۳۰ روز بعد بازپخش خواهد شد.

شکرستان

فصل سوم شکرستان به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی با روایت شهاب حسینی در مرکز صبا تولید شده و هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شنبه ۲۴ اسفند ماه از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود و باز پخش آن در ساعات ۰۲:۱۵، ۰۷:۳۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد است. در این فصل کاراکتر‌های اصلی همچون سری پیشین حضور خواهند داشت و چند کاراکتر فرعی در هر قسمت به جمع شکرستانی‌ها اضافه خواهد شد.


کودک شو

فصل چهارم کودک شو با اجرای پژمان بازغی با حال و هوای عیدانه با آیتم‌های جدید، هر شب از ۱ فروردین ماه ساعت ۲۱ پخش می شود و در ساعات ۰۱:۰۰، ۰۴:۳۰، ۰۹:۳۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد از شبکه نسیم بازپخش خواهد شد.

نمای رادیو

این فصل از نمای رادیو با دو نمایش رادیویی «مضحکه در تهران» و «انتخاب نیما» از اول فروردین ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود.

«مضحکه» به کارگردانی بهرام سروری نژاد و تهیه کنندگی مجید فتاحی در قالب برنامه‌ نمای رادیو هر شب از اول فروردین ماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود و باز پخش آن در ساعات ۰۴:۰۰، ۱۲:۳۰ و ۱۶:۳۰ روز بعد است.

انتخاب نیما

نمایش رادیویی "انتخاب نیما" به کارگردانی مهدی طهماسبی و قلم مهدی فراهانی است و داستان پسر جوانی است به نام نیما که می خواهد از طریق فضای مجازی شریکی برای زندگی اش انتخاب کند. بازیگرانی چون نورالدین جوادیان، مهرخ افضلی، شیرین سپهراد، میرطاهر مظلومی و قربان نجفی در آن ایفای نقش می‌کنند.

نسیم آوا

این برنامه با پخش موسیقی و تصاویر خوانندگان مطرح کشور در ایام نوروز لحظات زیبای شما را طراوت می‌بخشد. نسیم آوا با اجرای رضا محبی از ۲۹ اسفند تا پایان نوروز هر شب ساعت ۰۰:۳۰ بامداد پخش شده و باز پخش آن در ساعت ۱۴:۱۵ و ۱۸:۳۰ است.

جدول پخش فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز ۹۹

 شبکه نمایش در ایام نوروز امسال با جدول پخشی متفاوت و با بیش از ۲۰ فیلم سینمایی جدید از اول فروردین ماه مهمان نوروزی خانه‌ها خواهد بود.

در جدول پخش نوروزی شبکه نمایش از اول فروردین ماه، فیلم های سینمایی صندوقچه میداس، کریستو فر رابین، داستان نبرد، کنوک، موعد مقرر، سرزنده در ۱۰۲ سالگی، قهرمان خیالی، آقای تشویق، ماجراجویان جزیره، آلفا، ماشین شگفت انگیز، دامی و مقبره آخنتوت، در دل طبیعت، خداحافظ وینی پو و هندوستان آزاد هر روز ساعت  ۱۱ پخش می شوند.

 


پخش یک مستند علمی سریالی جذاب از شبکه چهار در نوروز ۹۹

 مستند «کیهان: ادیسه‌ای فضازمانی»، یک مستند سریال دیدنی است. این مستند توسط اخترفیزیکدان آمریکایی، نیل دگراس تایسون ارائه می‌شود که به عنوان دانشجوی جوانی از کارل ساگان الهام گرفت.

 

 

 

 

مستند علمی اودیسه‌ای فضا زمانی (Cosmos A Spacetime Odyssey) به روایت نیل دی گریس تایسون، یکی از رویداد‌های استثنایی در حوزه ترویج علم است. بودجه عظیم، تیم قدرتمندی از نویسنده‌ها و حضور فردی پرشور مانند تایسون به عنوان راوی و پخش این برنامه از شبکه‌های پربیننده‌ای مانند نشنال جئوگرافیک، رویدادی است که شاید هرگز تکرار نشود.

واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما این مستند جذاب و دیدنی را در نوروز ۹۹ هر شب ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می برد.

برنامه های شبکه شما در نوروز 99

شبکه شما با پخش ۵ سریال، جشنواره فیلم‌های سینمایی و ده‌ها برنامه تولیدی استانی، جدول پخش متنوعی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

محمدکاویانی مدیر شبکه شما با بیان این مطلب به تشریح برنامه‌های نوروزی این شبکه پرداخت. وی به علاقه‌مندان سینما وعده داد هر روز ساعت ۱۳:۳۰ جشنواره نوروزی فیلم‌های سینمایی شبکه شما، فیلم‌های مطرح ایران و جهان را پخش خواهد کرد. همین طور علاقه‌مندان مستند هم می‌توانند هر شب ۲۳:۴۵ منتظر پخش مستند‌های جذاب و دیدنی باشند.

مدیر شبکه شما با اشاره به ماموریت این شبکه در پرداختن به تولیدات استانی گفت: ویژه برنامه کودک که توسط همکاران خراسان رضوی ساخته شده، هر روز ساعت ۹ صبح پخش می‌شود. همکاران مرکز قزوین هم هر روز ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و پانزده دقیقه، برنامه زنده «بوی عیدی» را روانه آنتن شبکه شما می‌کنند. مسابقه «تش و بنکو» هم توسط همکاران مرکز چهارمحال و بختیاری ساخته شده که هر روز ساعت ۱۶ پخش خواهد شد. جُنگ «مشتی باش» که از تولیدات مرکز خراسان رضوی است هم هرشب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه شما می‌رود.

 

 

کاویانی با تاکید بر اینکه مسافرت‌های نوروزی به علت شیوع ویروس کرونا منتفی شده، ولی رویکرد گردشگری باید همچنان اهمیت داشته باشد گفت: دو مجموعه گردشگری «کوله گرد» محصول مرکز گلستان و «کوله پشتی» محصول مرکز فارس، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می‌شود تا مشتاقان ایرانگردی لااقل در خانه هایشان، تصاویر بکری از زیبایی‌های ایران را ببینند.

مدیر شبکه شما با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر حفظ و صیانت از زبان فارسی گفت: برنامه «فارسی شو» هر شب ساعت ۲۲ روانه آنتن خواهد شد. کاویانی به تنوع غذا در مراکز مختلف اشاره کرد و گفت برای پوشش این بخش مهم از سبک زندگی، برنامه «مزه غذای ایرانی» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان موسیقی هم می‌توانند برنامه «ترانه باران» را هر روز ساعت ۱۸ و تکرار آن را ساعت ۱۵ روز بعد دنبال کنند. کاویانی با اشاره به اهمیت ویژه سلامت در نوروز ۹۹ بیان کرد: برنامه «دکتر سلام» با پیام‌های سلامتی نوروزی هر روز سه نوبت در فواصل برنامه‌ها پخش می‌شود.

مدیر شبکه شما با بیان اینکه سریال‌های «دودکش ۱»، «آب پریا»، «میان بر» و «ناخونک» روی آنتن می‌روند، گفت: این سریال‌ها به ترتیب، ساعت‌های ۸، ۱۱:۳۰، ۱۷، ۲۰ و ۲۳ از شبکه شما پخش می‌شوند.

جدول پخش فیلم های سینمایی هفته آخر سال

باکس ویژه فیلم های سینمایی هفته آخر سال

 

جدول پخش فیلم های سینمایی هفته آخر سال توسط  فناوری و تلویزیون دیجیتال منتشر شد.

 

 

*********************

 

 

 

 

فیلم های سینمایی شبکه یک در نوروز 99

 شبکه یک سیما برای نوروز امسال ۱۸ فیلم سینمایی از برترین آثار سینمایی ایران و جهان را برای بینندگان روی آنتن خواهد برد.

این فیلم‌ها در ژانر‌های مختلف درام، کمدی، هیجانی و بیوگرافی است که از روز دوشنبه تا پایان تعطیلات نوروز در باکس ۹:۳۰ صبح نمایش داده می‌شود.

جدول پخش فیلم های نوروزی شبکه 1 در نوروز 1399

 

 

تست نقشه

 

در حال تکمیل بزودی...

پخش زنده فینال جام ملت های آسیا

تیم‌های ملی فوتبال ژاپن در رقابت فینال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف قطر خواهد رفت که این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰، جمعه ۱۲ بهمن به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، دیدار ژاپن - قطر در فینال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، در ورزشگاه "زائد اسپورت سیتی" شهر ابوظبی برگزار خواهد شد.

 

گزارشگر این مسابقه محمدرضا احمدی است و اجرای برنامه را محمد حسین میثاقی بر عهده دارد.

برنامه "آسیا ۲۰۱۹" ویژه پوشش بازی‌های جام ملت‌های آسیا به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما است که مسابقات مهم این دوره از مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا را پوشش داد.

نظرسنجی پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین بررسی‌های مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما نشان می‌دهد شبکه‌های تماشا، سه، دو و یک در فصل پاییز ۹۷ نسبت به فصل تابستان امسال مخاطبان بیشتری را پای برنامه‌های خود نشانده‌اند.

براساس این نظرسنجی که در شهر‌های دارای مراکز صدا و سیما (۳۱ مرکز) و تهران اجرا شده است؛ شبکه‌های مستند و افق سیما در رتبه‌های پنجم و ششم، شبکه‌های خبرمعاونت سیاسی، آموزش و سلامت سیما با یک میزان رشد در رتبه هفتم، شبکه شما معاونت استان‌ها در رتبه هشتم و شبکه‌های چهار و پنج سیما و آی فیلم معاونت برون‌مرزی با یک میزان رشد در رتبه نهم رشد مخاطب شبکه‌های تلویزیونی درپاییز نسبت به تابستان امسال قرار گرفته‌اند.

 


براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات در فصل پاییز، شبکه‌های سه، دو، یک، آی فیلم معاونت برون مرزی و نسیم به ترتیب با ۵۶.۲، ۴۰.۲، ۳۹، ۳۵.۶ و ۳۴ درصد پرمخاطب‌ترین شبکه‌های تلویزیونی صدا وسیما در فصل پاییز بوده‌اند.

بر این اساس نظرسنجی درمیان قالب‌های مختلف برنامه‌ای مخاطبان با ۶۱.۲ درصد به سریال‌ها بیشترین علاقه را نشان داده‌اند و بعد از آن اخبار با ۵۵.۶ درصد، فیلم‌های سینمایی با ۲۸.۹ و برنامه‌های طنز با ۱۹ درصد در رتبه‌های بعدی علاقه‌مندی مردم قرار دارند.

گفتگو با مدیر شبکه آی فیلم انگلیسی

گفتگو با مدیر شبکه آی فیلم انگلیسی

مدیر کانال انگلیسی آی‌فیلم همزمان با سالگرد تاسیس این شبکه، درباره آثار نمایشی دوبله‌شده و برنامه‌های تولید شده در این شبکه توضیحاتی را ارائه داد.

در ادامه به این گفتگو می پردازیم.

 

 

آغاز به کار رادیو محرم در حرم حضرت معصومه (س)

رادیو محرم طی مراسمی با حضور حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی و آیت‌الله سعیدی در حرم حضرت معصومه (س) آغاز به کار کرد.

موج اف ام ردیف 95/5

به وقت شام در نمایش خانگی

به وقت شام در نمایش خانگی

 

فیلم سینمایی «به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا، سه شنبه 20 شهریور در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

 

 

مستند تهران متاموروف

مستند تهران متاموروف

سه شنبه ۲۰ شهریور ساعت ۲۰


پخش مستند های خارجی از شبکه سلامت

پخش مستند های خارجی از شبکه سلامت هر شب ساعت ۲۲

 

 

 

مستند زمین سیاره شگفت انگیز

مستند زمین سیاره شگفت انگیز امشب ساعت 23 از شبکه مستند


پخش مسابقه فرمول یک از شبکه ورزش

پخش مرحله ی چهرادهم فرمول 1 از شبکه ورزش 

پخش سری جدید فوتبال ۱۲۰ از شبکه ورزش

پخش سری جدید فوتبال ۱۲۰ از شبکه ورزش

پنجشنبه ۱۵ شهریور

 

 

 

برنامه پخش زنده مسابقات ورزشی 10 شهریور

برنامه پخش زنده مسابقات ورزشی 10 شهریور

 

 

رونمایی از سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال

از سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال ساعت ۲۳ روز هشتم شهریور 97 مصادف با عید غدیر خم رونمایی شد.


مستند سفر بزرگ

مستند سفر بزرگ 

برنامه "سفر بزرگ" سفر جرمی کلارکسون به همراه دو یار قدیمی اش به سراسر دنیا و مقایسه بهترین ماشین ها را به تصویر می کشد.

 

این مستند جمعه ساعت ۲۲ از شبکه مستند پخش خواهد شد.

سینمایی کونگ جزیره گمشده

سینمایی آخر هفته

 

 

 

سینمایی کونگ جزیره گمشده 

امشب ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

دوبله سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱

دوبله سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱

 

فصل جدید مجموعه پلیسی «هشدار برای کبری ۱۱» به تازگی دوبله می‌شود و افشین ذی‌نوری مدیر دوبلاژ آن است.

پخش قسمت جدید «کلاه قرمزی» در عید غدیر

شبکه دو سیما به مناسبت عید غدیر قسمتی جدید از مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» را برای مخاطبان تدارک دیده است.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی ۹۷» پنجشنبه (هشتم شهریور) ساعت ۱۵ مصادف با عید غدیر خم پخش می‌شود و تکرار آن نیز ساعت ۲۳ همان روز خواهد بود.

همچنین روز جمعه ساعت ۲۱ نیز قسمت دیگری از این مجموعه روانه آنتن می شود.

 

پخش سریال بازی نقاب ها از شبکه دو

سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن‌پور پس از اتمام سریال «پدر» از شبکه دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

«کودک شو» هفته آینده تمام می‌شود

سری دوم برنامه «کودک شو» روزهای پایانی ضبط خود را پشت سر می‌گذارد و پخش این برنامه نیز تا دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این برنامه، سری دوم «کودک شو» به کارگردانی رضا مهرانفر و تهیه‌کنندگی رضا نصیری شهرضایی و ابوذر پورمحمدی از زمستان ۹۶، در ۲۲ هفته با حضور خانواده‌های مختلف و کودکانشان روی آنتن رفت، در پایان هر هفته از پخش این برنامه یک خانواده با رأی مردم برای شرکت در فینال مسابقه انتخاب شدند و از ششم مرداد ماه بخش فینال مسابقه آغاز شده است.

این روزها عوامل آخرین قسمت‌ها را در لوکیشن اصلی برنامه یعنی فرهنگسرای بهمن ضبط می‌کنند و دوشنبه (۱۲ شهریور ماه) قسمت پایانی «کودک شو» روی آنتن می‌رود.

البته به دلیل اینکه انتخاب نهایی برنده‌ها با رأی و نظر مردم است، پس از پخش این قسمت و دریافت آرای مردمی، دو قسمت دیگر باقی می‌ماند که مربوط به معرفی برگزیده نهایی و البته اهدای آپارتمان به او است که با حضور مهمانی ویژه در آینده ضبط و سپس پخش خواهد شد.

سریال ((نزدیکی های بهشت)) جایگزین آرماندو شد

سریال نزدیکی های بهشت جایگزین آرماندو شد.

مجموعه تلویزیونی «نزدیکی‌های بهشت» به کارگردانی حسن هدایت از شنبه ۱۰ شهریور روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مجموعه تلویزیونی «نزدیکی‌های بهشت» که جایگزین سریال آرماندو می شود، روایتگر داستان زندگی سه خانواده است که در مسیر ازدواج فرزندان خود دچار مشکلاتی می‌شوند.

مجید سعیدی، کاظم هژیرآزاد، سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و جمشید شاه محمدی از بازیگران اصلی این مجموعه هستند که در کنار آنها تعدادی از بازیگران بومی استان لرستان هم ایفای نقش می کنند.

این سریال گوشه هایی از طبیعت زیبای لرستان را نیز به تصویر می کشد و به این علت فضای سریال، تهرانی نیست. این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود. ساعت ۱۵ روز بعد، این سریال از شبکه یک سیما بازپخش می شود.

مجموعه تلویزیونی «نزدیکی‌های بهشت» محصول شبکه افلاک لرستان و با همکاری معاونت امور استان‌ها صدا و سیما در ۱۲ قسمت ۴۲ دقیقه ای تولید شده است.

جشن تولد اکبر عبدی در شبکه نسیم

جشن تولد اکبر عبدی در شبکه نسیم

 

برنامه «چهل تیکه» به بهانه زادروز اکبر عبدی مقارن با عیدغدیرخم، پرونده کاری این هنرمند را مرور می‌کند.

 برنامه چهل‌تیکه تصمیم دارد در سالروز تولد اکبر عبدی کارنامه این هنرمند پیشکسوت را مرور کند.

بنا بر این گزارش، شبکه نسیم در این باره نوشته است:

با او به مهربانیهای بی پایان مادر سلام دادیم

در شلوغی های محله بروبیا با رویاهای تکرار نشدنی کودکی همراهش شدیم

در کنارش گاهی کودک شدیم گاهی قد کشیدیم و درد اجاره نشینی را تجربه کردیم

هم آواز شدیم و سرود ای ایران سر دادیم

کوچه به کوچه به دنبال دزد عروسکهایمان دویدیم

و حتی در پیری، شیرینی و اضطراب روزهای مدرسه رو مزه مزه کردیم.

گذری بر چند دهه خاطره با اکبر عبدی 

به بهانه زادروزش در برنامه «چهل تیکه» شبکه نسیم، در شب عید غدیر، ساعت ۲۰:۳۰ پخش خواهد شد و تکرار آن نیز روز بعد ساعت 30 دقیقه بامداد ،۱۰:۳۰ و ۱۶:۳۰ خواهد بود. 

فیلم های سینمایی عید غدیر

 

فیلم های سینمای عید غدیر

 

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «لیموترش»، «گلناز»، «برایت انار دان کرده بودم»، «قرار نبود این جوری بشه»، «بادیگارد»، «ربودن رئیس سرخ»، «کتابفروشی»، «سریع و بازنده»، «کیش و مات»، «بند باز»، «زودیاک چینی»، «هکر»، «جاسوس نیمه وقت»، «خارج از دید»، «شغل آقای برینک»، «شرلوک هولمز»، «پت و مت»، «پدینگتون 2»، «آرتی، ماجرا آغاز می شود»، «هدف»، «مهره مار»، «صابر»، «سیاره پژواک»، «فرار از سیاره زمین»، «اسلاگترا»، «شین گودزیلا»، «هفت»، «فرشته ها با هم می آیند»، «یک پلیس و نصفی»، «ورود زنده ها ممنوع»، «فرمانروا»، «سربزنگاه»، «هر چی خدا بخواد» ، «کونگ، جزیره گمشده»، «هنوز نرسیدیم»، «همسر»، «دفتر کار»، «آهسته آهسته»، «در حلقه»، «آقای هفت رنگ»، «پناهگاه» پنج‌شنبه و جمعه 8 و 9 شهریور ماه که مصادف با عید سعید غدیر خم است از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

پیام مدیریت سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال

پیام مدیریت سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال

سمه تعالی

با سلام خدمت مخاطبان گرامی فناوری و تلویزیون دیجیتال و تبریک بابت فرارسیدن عید غدیر خم (عید ولایت)

امروز می خواهیم سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال را افتتاح کنیم روزی که مقارن شده است با عید غدیر خم

در این پست به سرگذشت و اهداف سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال می پردازیم. 

فناوری و تلویزیون دیجیتال با هدف اطلاع رسانی برنامه های تلویزیون و آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان با برنامه های تلویزیون به خصوص با شبکه های جدید در تاریخ ۳ /۳ /۹۲ راه اندازی شد و در سال ۹۴تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ از مرز یک میلیون گذشت. و هم اکنون به لطف خدا و پیگیری های شما هنوز به فعالیت های خود ادامه می دهد.

با توجه به میزان بازدید های صورت گرفته در این چند سال و استقبال گرم شما مخاطبان عزیز تصمیم گرفتیم که این سایت را راه اندازی نماییم و انشالله در سال های آتی آنرا ارتقا دهیم.

 

 

درج اخبار بروز و جذاب ‚ پیگیری تاسیس فرستنده های اول و دوم و سوم در سراسر کشور ‚پیگیری افتتاح شبکه های جدید و اطلاع رسانی برنامه های آن ‚مصاحبه با مدیران شبکه های صدا و سیما‚ معرفی فیلم های جدید تلویزیون ‚ تولید برنامه های اختصاصی در فضای مجازی ‚ تولید مجله های نوروزی سیما و... از جمله اقدامات فناوری و تلویزیون دیجیتال در این چند سال بوده است.

همچنین خواسته ی این مجموعه ارتقای سطح برنامه های تلویزیون چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی می باشد.

اگر به فعالیت چهارساله ی وبلاگ فناوری و تلویزون دیجیتال نگاه کنیم می توانیم به جرءیت بگوییم که این وبلاگ دیده می شده و تاثیر گذار بوده است.

همچنین یکی دیگر از اهداف تاسیس فناوری و تلویزیون دیجیتال مقابله با هجمه ها و آسیب های فرهنگی و نیز حمایت از شبکه های داخلی می باشد که جزو مهمترین اهداف این سایت نیز می باشد.

این سایت توسط گروهی از جوانان دلسوز اداره می شود که تمامی اهدافشان ارتقای سطح فرهنگی ‚ ارتقا و تقویت رسانه ملی می باشد.

امید است با راه اندازی سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال گامی موثر در راستای ارتقای سطح فرهنگی و بهبود برنامه های رسانه ملی صورت پذیرد.

در پایان از تمامی ادمین ها و نویسنده های فناوری و تلویزیون دیجیتال و تمامی کسانی که در این مسیر با ما همراه بوده اند سپاسگزاریم.

از همکاری مدیریت سایت کره پیکس نیز بینهایت سپاسگزاریم.

 

به امید موفقیت های بهتر مجموعه فناوری و تلویزیون دیجیتال

 

سبزمیدانی 

مدیریت مجموعه فناوری و تلویزیون دیجیتال

 

 

 

 

شمارش معکوس برای افتتاح سایت خبری و فرهنگی فناوری و تلویزیون دیجیتال

ششمارش معکوس برای افتتاح سایت خبری و فرهنگی فناوری و تلویزیون دیجیتال

 

منتظر ما باشید...

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (تنها پایگاه تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

setup designed
logo-samandehi