فناوری و تلویزیون دیجیتال

گرافیک شبکه ورزش

عنوان بنر

بی لیاقتی شبکه ورزش، شاهِ گِدا !!!!

همانطور که مخاطبان پیگیر تلویزیون می‌دانند شبکه ورزش بعنوان یک شبکه ورزشی گرافیک در خور و شأن یک شبکه ورزشی ندارد و از آماتورترین و ساده ترین المان‌های گرافیکی استفاده می‌کند.

درحالی که بودجه‌های بسیاری صرف شبکه‌های بیهوده و هرزی همانند شبکه ایرانکالا می‌شود، وقتی با عوامل شبکه ورزش صحبت میکنیم علت ضعف شدید گرافیکی شبکه ورزش را کمبود منابع مالی شبکه عنوان می‌کنند. خب تا اینجای مسئله مشخص شد که کمبود بودجه عامل ضعف گرافیکی #شبکه_ورزش است اما حال باید گفت عامل دیگری نیز در این مورد دخیل است. 
مدیریت ناکارامد و آماتور شبکه ورزش و مدیران میانی این شبکه، بنظر عامل قوی تری برای موارد عنوان شده است.
بنده و به نمایندگی از تیم FTD بعنوان یک مخاطب عادی، یک هویت بصری هرچند معمولی اما رایگان!! و البته به فراتر [بهتر] از گرافیک [فعلی] برای شبکه ورزش طراحی و به اجرا نمودم. اما مسئولان بی لیاقت شبکه ورزش آن را پس زدند و به گرافیک فوق آماتوری فعلی بسنده کردند! 
پس بهتر است بگوییم عامل مدیریت ناکارامد منابع، عامل اصلی ضعف شبکه های سیما و پس از آن بودجه در رتبه دوم در مشکلات شبکه‌ها دخیل است.
در انتهای مطلب دمویی ازکارگرافیکی که برای شبکه انجام دادم را قرار می‌دهم تا شما نیز مستفیض شوید.😄
مجددا این نکته را یادآور می‌شوم، بنده نه گرافیست هستم و نه ادعایی در این زمینه دارم اما این را می‌دانم که کاری که تحویل دادم به نسبت از گرافیک فعلی شبکه بهتر است و نیت تنها و تنها کمک به شبکه بوده و هیچ چشم داشت مالی در پشت زمینه آن نبوده و نیست.

مطالب مرتبط:
لایک : 0
نظرات برای این مطلب
  • 1397/10/19 - 1:09
    سلام خسته نباشید به نظرمن یک فوتبالیست به جای حرکات نمایشی بایستی توی زمین بازیش نمایش داده شود من دوست دارم حضوری درمقابل چشمانتان بازیم رانشان دهم البته اگرامکانش هست....به امیدموفقیت تیم ملی کشورمان وآرزوبازی کردن درتیم کشورمان ....ان شالله به امید خداوند متعال
    پاسخ : سلام به سایت ستاره ساز به نشانی setaresaz.ir برید و ثبت نام کنید و ویدیو بفرستید
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite