فناوری و تلویزیون دیجیتال

آخرین اخبار از ساخت پایتخت ۶ / برای نوروز ۹۹ ساخته می شود

عنوان بنر

« پایتخت » عید امسال در شکلی جدید به تلویزیون برمی‌گردد

تصویر مرتبط

 

 

ایلنا نوشت : الهام غفوری ( تهیه‌ کننده سریال پایتخت ) درباره سری ششم این سریال گفت : «پایتخت ۶» نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می‌شود اما در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم پایتخت، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.


الهام غفوری (تهیه‌کننده سریال پایتخت) درباره آخرین وضعیت ساخت سری جدید این سریال گفت: اکنون در حال مذاکره با تلویزیون برای ساخت پایتخت ۶ در سال آینده هستیم ولی به دلیل اینکه هنوز قراردادی امضا نشده، نمی‌توان در این باره به صورت قطعی صحبت کرد. البته مذاکرات اولیه این موضوع انجام شده و به احتمال زیاد سریال پایتخت ۶ نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می‌شود.


وی افزود : همچنین لازم است بگویم که ما برای نوروز امسال تصمیم داریم که یک فیلم برای پایتخت بسازیم که انشاالله شب سال تحویل از تلوزیون پخش می‌شود. باتوجه به اینکه موقعیت ساخت سریال فراهم نبود، در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم پایتخت، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.


غفوری ادامه داد: این کار قطعی شده و قرارداد آن بسته شده است ولی با توجه به زمان محدودی که پیش رو داریم، مشکل ما جمع کردن بازیگران و قصه است که اگر خدا بخواهد تا هفته آینده به طور قطعی مشخص خواهد شد.


وی همچنین درباره گروه بازیگران فیلم سینمایی پایتخت نیز توضیح داد: همان تیم قبلی در این سری نیز حضور دارند و بازیگر تازه‌ای که بخواهیم عهده‌دار نقش اصلی شود به کار اضافه نخواهد شد. به هر حال مدل پایتخت به صورتی است که اگر بازیگری هم به کار اضافه شود، جزو بازیگران فرعی بوده و تیم کلی تغییر نخواهد کرد.


غفوری افزود: در این فیلم نیز شخصیت بائو که در یکی از سری‌های سریال توسط محمدرضا علیمردانی ایفا می‌شد نیز حضور ندارد.


این تهیه‌کننده در پایان درباره فعالیت‌های سینمایی خود نیز توضیح داد: بعد از فیلم قسم، در حال صحبت برای ساخت سینمایی پایتخت نیز هستیم ولی این موضوع هنوز در حد مذاکره بوده و نمی‌توان درباره آن به‌طور قطعی صحبت کرد.

 

خلاصه ماجرا را در زیر بخوانید

 

شب عید "پایتخت" 120 دقیقه‌ای به تلویزیون می‌ آید

تهیه‌کننده «پایتخت»: حضور امسال ما 100 تا 120 دقیقه و در قالب یک اثر سینمایی در تلویزیون خواهد بود. این کار با حضور همه عناصر پایتخت که روزهای آتی کلید می‌خورد به آنتن شبکه یک سیما می‌رسد.


 فیلمنامه این اثر براساس طرحی از محسن تنابنده توسط خشایار الوند نوشته شده و قرار است طی چند روز آینده جلوی دوربین برود. این اثر سینمایی در شب سال نو مصادف با میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر روی آنتن خواهد رفت


این تک قسمت هیچ ارتباطی با فصل ششم مجموعه پایتخت ندارد


با تلویزیون برای ساخت فصل ششم این مجموعه در حال مذاکره هستیم

 

 

به کانال تلگرامی ما مراجعه کنید

 

آیدی : FTDigital@


مطالب مرتبط:
لایک : 5
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite