فناوری و تلویزیون دیجیتال

اسپانسر پایتخت برای ساخت اپیزود شب عید کیست؟

عنوان بنر

اسپانسر پایتخت برای ساخت اپیزود شب عید کیست؟

 در شرایطی که با نزدیک شدن به ایام نوروز، بسیاری از تماشاگران تلویزیون از حال و احوال سریال‌های ویژه عید جویا می شوند، شاید شنیدن خبر تولید یک اپیزود از مجموعه پرطرفدار «پایتخت» خیلی ها را راضی کرده باشد. هر چند بر اساس شنیده‌های بانی فیلم، مسئولان تلویزیون بودجه ای معادل یک سریال را برای این تله فیلم در نظر گرفته‌اند.

اپیزود ویژه سریال «پایتخت» که این روزها در مرحله پیش تولید است، آلترناتیوی رضایت بخش در یک قسمت از این سری مجموعه محسوب می شود که به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم ساخته خواهد شد. این اپیزود قرار است در شب عید از شبکه یک پخش شود.

طبق شنیده‌ها اسپانسر این اپیزود اپلیکیشن روبیکاست که با مشارکت تلویزیون، بودجه‌ای چهار و نیم میلیارد تومانی را برای آن تدارک دیده اند که رقم کلانی محسوب می شود.

چهار و نیم میلیارد تومان رقمی‌ست که در حال حاضر برای سریال‌های در حال تولید و مناسبتی اختصاص داده می‌شود. بودجه‌ای هنگفت که نشان از التفات خاص و سخاوتمندانه مدیران تلویزیون به این مجموعه دارد!

سال گذشته «پایتخت ۵» با حمایت مالی ویژه سازمان اوج ساخته شد و روبیکا نیز در تولید آن مشارکت داشت. اپلیکیشنی که به طرز کم‌سابقه و عجیبی در ابتدای چند قسمت از «پایتخت۵»، آیتم نمایشی مخصوص به آن توسط بازیگران اصلی از جمله محسن تنابنده و احمد مهرانفر اجرا می‌شد.

بر اساس اخبار شنیده شده از تله فیلم پایتخت، سازندگان آن برای همکاری در این مدت زمان کوتاه و فشرده تا نوروز تقریباً از تمام بازیگران اصلی سریال دعوت کرده‌اند و فقط چند بازیگر از جمله هومن حاجی عبداللهی به دلیل مشغول بودن در پروژه‌های دیگر امکان حضور در این تله فیلم را نخواهند داشت.

 

منبع بانی فیلم

مطالب مرتبط:
لایک : 3
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite