فناوری و تلویزیون دیجیتال

سریال های شبکه کودک برای تابستان ۹۸

عنوان بنر

سریال های شبکه کودک برای تابستان ۹۸

شبکه نهال، ۱۳ عنوان مجموعه و سریال پویانمایی جدید را برای تابستان ۹۸ تدارک دیده است.

 

در تابستان ۹۸ شبکه نهال با مجموعه‌ها و سریال‌های جدید، اوقات فراغت مخاطبان خود را پر می‌کند. در ادامه همراه باشید.

 

«پنگوئن ببری»، «خرس‌های محافظ جنگل»، «کنام اژدها»، «پاندا کنگ فو کار - پنجه آتشین»، «نگهبانان شیردل»، «مهارت های زندگی»، «موش خبرنگار»، «رکاب زنان کوهستان»، «خانه ما»، «افسانه سه برادر»، «تعمیرکاران»، «ریون ناقلای کوچولو» و «نیکو و شمشیر نورانی» عناوین مجموعه‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی جدید شبکه نهال هستند.

 

مجموعه «موش خبرنگار» محصول سال ۲۰۱۷ است که با تکنیک دو بعدی کامپیوتری ساخته شده است و برای پخش در شبکه نهال آماده می‌شود. داستان این پویانمایی دربارۀ موش بی‌باک، موش خبرنگاری است که مسئول بهترین روزنامۀ شهر است. او به همراه برادرزادۀ کوچکش «رایانا»، خواهرش «تیا» و «کپل» اتفاقات شهر را با وسواس بررسی می‌کنند و در پس خبرهای شهر رازهایی را می‌یابند که هیچ‌کس قادر به پیدا کردنش نیست.

 

 این مجموعه با نام انگلیسی Geronimo Stilton بر اساس مجموعه کتاب‌هایی به همین نام نوشتۀ Elisabetta Dami شده است و در ۲۵ قسمت ۱۲ دقیقه ای روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه نهال پخش خواهد شد.

 

انیمیشن «رکاب‌زنان کوهستان» در ۱۱۰ قسمت ۲۲ دقیقه ای با موضوع ورزشی، نگاه خاص و متفاوتی نسبت به ورزش دوچرخه‌سواری دارد. داستان این مجموعه دربارۀ پسری با اعتماد به‌ نفس کم بوده که پس از پیوستن به باشگاه دوچرخه‌سواری و پیدا کردن استعدادش در این رشته اعتماد به نفس خود را می‌یابد و در مسابقات حرفه‌ای دوچرخه سواری شرکت می‌کند. این سریال روزهای زوج ساعت ۱۷:۳۰ و بازپخش شب بعد ساعت ۲۳ از شبکه نهال پخش می‌شود.

 

مجموعۀ «افسانه سه برادر» در ۵۲ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای با تکنیک دوبعدی و افکت‌های سه‌بعدی ساخته شده است. داستان این پویانمایی بر اساس یک رویداد تاریخی مربوط به قرن‌ها قبل در کشور چین است و از جنگ‌های داخلی این امپراتوری پرقدرت می‌گوید. در این میان سه برادر لیوبی، شانگ‌فی و گوان‌یو با اتحاد و همبستگی خود تلاش می‌کنند تا کشور خود را از هرج‌ومرج نجات دهند.

 

تاکنون بر اساس داستان این مجموعه، چندین نسخۀ مختلف از انیمیشن دوبعدی، عروسکی تک فریم، انواع بازی‌های کامپیوتری و... در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است. مجموعۀ «افسانۀ سه برادر» بانام اصلی Romance Of The Three Kingdoms بر اساس رُمان تاریخی با همین نام نوشتۀ Luo Guanzhong ساخته شده است. این مجموعه آخرین نسخۀ تولید شدۀ این داستان است و در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه نهال پخش خواهد شد.

 

سریال جدید «نیکو و شمشیر نورانی» در ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای با تکنیک دوبعدی کامپیوتری ساخته شده است . داستان این پویانمایی دربارۀ پسر نوجوانی به نام نیکواست که مأموریت دارد در سرزمین نور، به‌وسیلۀ شمشیر نورانی‌اش تاریکی و پلیدی را شکست دهد و نور را برای همیشه حکم‌فرما کند. این مجموعه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه نهال پخش خواهد شد.

 

سریال «نیکو و شمشیر نورانی» Niko and the Sword of Light موفق به دریافت سه جایزه در جشنواره‌های,Behind the Voice Actors Awards ۲۰۱۸ Daytime Emmy Awards ۲۰۱۶ و Pixie Awards ۲۰۱۶ شده و نامزد دریافت ۱۵ جایزه دیگر در جشنواره‌های مختلف شده است.

 

مجموعۀ «ریون ناقلای کوچولو» محصول سال ۲۰۱۶ است که با تکنیک دو بعدی کامپیوتری برای پخش در شبکه نهال آماده می‌شود. داستان این پویانمایی دربارۀ رِیوِن، کلاغ بازیگوشی است که به همراه بهترین دوستانش در جنگل ماجراجویی می‌کند. ریون با همۀ اهالی جنگل دوست است. او قلب مهربانی دارد و حتی با لنگه جوراب قرمزی که به پایش هست هم ارتباط خاصی دارد. ریون هر روز با دوستانش یک ماجرای جدید می‌سازد.

 

مجموعۀ «ریون ناقلای کوچولو» Raven the little rascal بر اساس کتابی با همین نام نوشتۀ «نیل موست» Nele Moost و «آنت رودولف» Annet Rudolph برای گروه سنی کودک ساخته شده است. این مجموعه روزهای فرد ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه نهال پخش می‌شود.

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite