فناوری و تلویزیون دیجیتال

در سومین قسمت من و شما چه گذشت؟

عنوان بنر

در سومین قسمت من و شما چه گذشت؟

پیام محبت آمیز حمید گودرزی به گلزار

گودرزی درباره اظهارنظرش پیرامون درست کپی کردن برنامه‌های خارجی که اغلب آن را در واکنش به محمدرضا گلزار قلمداد کرده بودند، بیان کرد: من اصلا منظورم رضا نبود؛ بلکه این همه برنامه‌ای را می گویم که فقط کپی کاری می کنند و منظورم شخص خاصی نبود. او همچنین در بخش جسارت - حقیقت برای رد هرگونه شائبه با درخواست مجری برای محمدرضا گلزار یک پیام محبت آمیز ارسال کرد و به او برای اجرای برنامه «برنده باش» خسته نباشید گفت.

 

جایزه «پنج ستاره» از فصل بعد بیشتر می شود

حمید گودرزی از اعلام دستمزدش برای اجرای این مسابقه طفره رفت و‌ اعلام کرد که این مسابقه هنوز اسپانسر ندارد و قرار است در فصل بعدی یک حامی مالی به آن‌ اضافه شود و میزان جایزه اهدایی هم افزایش پیدا کند.

 

او درباره شرکت کننده مشکوکی که عنوان شد از دوستان کارگردان است، توضیح داد: این شخص هیچ جایزه‌ای نبرد و فقط شرکت کننده بود و از طریق سامانه به برنامه پیامک داد و شرکت کرد. همه می توانند شرکت کنند جایزه بردن مهم است که برای هرکسی شدنی نیست و هیچ پارتی بازی وجود ندارد.

 

حمید گودرزی حرفش را پس گرفت

حمید گودرزى در بخشى از گفتگو حرف قبلى خود در همین برنامه را پس گرفت و گفت: گفته بودم عاشق نمیشوم و ازدواج نمی کنم؛ اما به این نتیجه رسیدم که تنهایى فقط برازنده خداست.

 

از انصراف از «ستایش۳» پشیمانم

وى با رد اختلافش با نرگس محمدى تاکید کرد که دلیل عدم حضورش در سریال پنچرى مسائل مالى و قبول نکردن دستمزد درخواستى اش بود و درباره انصراف از بازى در سریال «ستایش۳» گفت: آن زمان فشار زیادی روی من بود و انصراف دادم، اما حالا پشیمان شدم و با خودم می گویم کاش کمی استراحت می کردم و درست‌تر تصمیم می گرفتم.

مطالب مرتبط:
لایک : 8
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite