فناوری و تلویزیون دیجیتال

میثاقی یا دانایی‌؟ کدام «ستاره‌ساز» را اجرا خواهند کرد؟

عنوان بنر

میثاقی یا دانایی‌؟ کدام «ستاره‌ساز» را اجرا خواهند کرد؟

در چند روز گذشته محمدحسین میثاقی به عنوان مجری برنامه «ستاره‌ساز» در رسانه‌ها معرفی شد. این در حالی است که در تیزر تبلیغاتی این برنامه امیرعلی دانایی به‌عنوان مجری حضور دارد.


برنامه‎ها و مسابقات استعدادیابی در همه جای دنیا همیشه طرفداران خود را داشته و جزو پربیننده‌ها به شمار می‌روند. چندسالی است که این برنامه‌ها هم مورد استقبال صداوسیما قرار گرفته و در زمینه‌های متفاوتی مثل گزارشگری، بازیگری، گویندگی و ... مسابقه‌های مختلفی طراحی و تولید شده است. اما برای اولین بار قرار است که یک برنامه استعدادیابی در زمینه فوتبال و با هدف کشف استعدادهای فوتبالی در سراسر کشور و نقاط دورافتاده و روستاها در تلویزیون پخش شو

د.برنامه «ستاره‌ساز» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی که قرار است از شبکه سوم سیما روی آنتن ‌رود، مدتی است که تیزر تبلیغاتی متفاوتی را در این رسانه پخش می‌کند. خداداد عزیزی و فیروز کریمی به‌عنوان داور و کارشناس و همچنین امیرعلی دانایی به‌عنوان مجری در این تیزر تبلیغاتی حضور دارند.

 

فیروز کریمی سرمربی باسابقه فوتبال ایران که آخرین قهرمانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا مربوط به دوران مربیگری او در پاس می‌شود و جزو چهره‌های ورزشی است که همیشه در برنامه‌های متفاوت تلویزیونی حضور داشته و رابطه خوبی هم با تلویزیون دارد. حضور مکررش در برنامه نود، شرکت در خندوانه و سایر برنامه‌های ورزشی و غیرورزشی حاکی از این است که «ستاره‌ساز» و حضور در این مسابقه کار سخت و تازه‌ای برایش نیست.

دیگر کارشناس این برنامه خداداد عزیزی است که او هم چهره آشنا برنامه‌های تلویزیونی است و به خاطر لحن صریح و رفتار طنزآمیزش همواره حضورش در این رسانه مورد استقبال مردم قرار گرفته است. البته به غیر از این چهره‌ها قرار است افراد فوتبالی دیگر به هم به این برنامه اضافه شوند.

اما امیرعلی دانایی که با مجموعه تاریخی «کلاه پهلوی» به مخاطبان تلویزیون شناسانده شد، خود سابقه ورزشی دارد. طبق گفته‌های خودش از نوجوانی و تا ۲۳ سالگی فوتبالیست حرفه‌ای و شاگرد پرویز ابوطالب بوده و یک دوره به تیم ملی نوجوانان و یک دوره هم به تیم ملی جوانان دعوت شده بود. این بازیگر به دلیل آسیب‌دیدگی زانو نتوانست به فوتبال ادامه دهد. «ستاره‌ساز» اولین اجرای این بازیگر در مقام مجری است.

اما روز گذشته در همه خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها از محمدحسین میثاقی به‌عنوان مجری این برنامه خبر دادند.

 

محمدحسین میثاقی این روزها اجرای برنامه «فوتبال برتر» و «فوتبال۱۲۰» را هم برعهده دارد. حضور در «ستاره‌ساز» به نوعی سومین اجرای همزمانش در رسانه ملی است. این مجری جوان و پرانرژی که فعالیتش را از برنامه نود آغاز کرده است، توانسته به یک چهره رسانه‌ای موفق در میان مردم تبدیل شود. با این خبر، حدس و گمان‌هایی مبنی‌بر اینکه ممکن است امیرعلی دانایی به‌تنهایی اجرای «ستاره‌ساز» را برعهده نداشته باشد بلکه همراه با محمدحسین میثاقی این مسابقه را روی آنتن ببرد، بسیار است.

باید دید این اتفاق تا چه اندازه عملی می‌شود و در صورت اجرای این دو شخص، استقبال مخاطبان را همراه دارد و این زوج می‌توانند به عنوان دو مجری، اجرایی متفاوت و جذابی را به بینندگان و علاقه‌مندان یک برنامه فوتبالی ارائه کنند یا خیر؟

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite