فناوری و تلویزیون دیجیتال

نظرسنجی پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون

عنوان بنر

نظرسنجی پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین بررسی‌های مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما نشان می‌دهد شبکه‌های تماشا، سه، دو و یک در فصل پاییز ۹۷ نسبت به فصل تابستان امسال مخاطبان بیشتری را پای برنامه‌های خود نشانده‌اند.

براساس این نظرسنجی که در شهر‌های دارای مراکز صدا و سیما (۳۱ مرکز) و تهران اجرا شده است؛ شبکه‌های مستند و افق سیما در رتبه‌های پنجم و ششم، شبکه‌های خبرمعاونت سیاسی، آموزش و سلامت سیما با یک میزان رشد در رتبه هفتم، شبکه شما معاونت استان‌ها در رتبه هشتم و شبکه‌های چهار و پنج سیما و آی فیلم معاونت برون‌مرزی با یک میزان رشد در رتبه نهم رشد مخاطب شبکه‌های تلویزیونی درپاییز نسبت به تابستان امسال قرار گرفته‌اند.

 


براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات در فصل پاییز، شبکه‌های سه، دو، یک، آی فیلم معاونت برون مرزی و نسیم به ترتیب با ۵۶.۲، ۴۰.۲، ۳۹، ۳۵.۶ و ۳۴ درصد پرمخاطب‌ترین شبکه‌های تلویزیونی صدا وسیما در فصل پاییز بوده‌اند.

بر این اساس نظرسنجی درمیان قالب‌های مختلف برنامه‌ای مخاطبان با ۶۱.۲ درصد به سریال‌ها بیشترین علاقه را نشان داده‌اند و بعد از آن اخبار با ۵۵.۶ درصد، فیلم‌های سینمایی با ۲۸.۹ و برنامه‌های طنز با ۱۹ درصد در رتبه‌های بعدی علاقه‌مندی مردم قرار دارند.

لایک : 0
نظرات برای این مطلب
  • 1397/11/12 - 11:30
    با سلام،متأسفانه و شوربختانه و بدبختانه شبکه های تماشا HD ،سه HD ،امید،شما،ایران کالا و رادیو نماها به دلیل عدم نصب و راه اندازی فرستنده های سوم دیجیتال در شهرستان های ابهر و خرم دره و هیدج و صائین قلعه و ماهنشان و ایجرود و طارم و آب بر و بخش ها و روستاهای آنها قابل دریافت نیست و مسؤلین مرکز زنجان بی اعتنا و بی توجه هستند نسبت به این امر و به پرسش ها نیز همیشه و همواره بی پاسخ یا پاسخ های سربالا و بدون شفافیت. امید است امسال که چهلمین ساللگرد پیروزی انقلاب است فرستنده های سوم دیجیتال در شهرستان های استان زنجان راه اندازی شود اگر نه باید به فکر خرید ماهواره بود برای دریافت شبکه های مذکور. با تشکر
  • 1397/11/12 - 11:17
    با سلام،شبکه تماشا که سراسری نیست و اکثر شهرستان ها نمی توانند دریافت نمایند!!!!!! پس چگونه اول شده؟!!!!!!!!؟؟؟؟
کد امنیتی رفرش

لوگوی شبکه های سیما

درباره ما

به وبسایت فناوری و تلویزیون دیجیتال (بزرگترین و تنها مرجع تخصصی اخبار دنیای تلویزیون) خوش آمدید...

تاسیس: 3 خردادماه 1392

منتظر نظرات سازنده شما مخاطبین عزیز هستیم

ارتباط با ما: ftdigital.ir@gmail.com

Designed By setupsite